Новости

Про себе


Підгаєцький Віталій Михайлович,
Кандидат медичних наук

Народився 13 жовтня 1972 року.
У 1997 році закінчив Вінницький державний медичний університет імені М.І. Пирогова.
З 1997 р. по 1999 р. навчався в інтернатурі на базі кафедри травматології та ортопедії №2 КМАПО імені П.Л. Шупика, ортопедичного відділення Черкаської обласної лікарні, за спеціальністю травматологія і ортопедія.
З лютого по грудень 1999 року працював лікарем ортопедом-травматологом в Уманській міській лікарні.
З 1999 по 2001 р. навчався в клінічній ординатурі в Інституті травматології та ортопедії АМН України за спеціальністю травматологія і ортопедія.
З 2002 року працює у відділі ортопедії та травматології дорослих ДУ ”ІТО НАМНУ”, на базі якого функціонує “Республіканський центр ендопротезування великих суглобів”.
В травні 2011 року захистив кандидатську дисертацію на тему: ”Тотальне безцементне ендопротезування у хворих на остеоартроз кульшового суглоба”. Дисертація присвячена покращенню ефективності тотального безцементного ендопротезування у хворих на остеоартроз кульшового суглоба.
Автор 93 наукових праць, серед яких 3 монографії, 10 патентів, 7 з яких стосується ендопротезування кульшового суглоба.
Співавтор “Клініко-ренгенологічної оцінки результатів ендопротезування кульшового суглоба” та “Анатомо-функціональної класифікації кісткових дефектів протезованого кульшового суглоба”. Один з авторів-розробників вітчизняного безцементного первинного та ревізійного ендопротезів кульшового суглоба “ІТО-Мотор Січ”.
Брав участь в засіданнях SICOT, SOFCOT та Американської академії ортопедів.
  • Опубликовано 18 вересня 2016, 19:57