Підгаєцький Віталій Михайлович

Підгаєцький Віталій Михайлович

Кандидат медичних наук. Лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю травматологія та ортопедія.
Старший науковий співробітник відділу травматології та ортопедії дорослих (Клініка №2) ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМНУ України»

В 1997 році закінчив Вінницький державний медичний університет імені М.І. Пирогова.
З 2000 по 2001 роки навчався в клінічній ординатурі на базі Інституту травматології та ортопедії АМН України за спеціальністю травматологія і ортопедія.
Співробітник Інституту ортопедії з 2002 року, а саме Клініки ортопедії та травматології дорослих (клініка №2), на базі якого функціонує “Республіканський центр ендопротезування великих суглобів”.
Займаюсь проблемами первинного та ревізійного ендопротезування кульшового та колінного суглобів; проблемами остеосинтезу при переломах кісток тазу та нижньої кінцівки.
За період роботи в інституті зробив більше 40 доповідей присвячених ендопротезуванню на семінарах, конференціях та з’їздах. Є автором 113 наукових праць, серед яких 2 монографія, 2 методичних рекомендації та 10 патентів (7 з яких стосується ендопротезування кульшового суглоба).
Крім того, є співавтором та розробником вітчизняного ендопротеза для первинного та ревізійного ендопротезування кульшового суглоба “ІТО-МоторСіч”, “Клініко-ренгенологічної оцінки результатів ендопротезування кульшового суглоба” та “Анатомо-функціональної класифікації кісткових дефектів протезованого кульшового суглоба”.
В травні 2011 року захистив кандидатську дисертацію: ”Тотальне безцементне ендопротезування у хворих на остеоартроз кульшового суглоба”.
Виконую докторську дисертацією на тему: ”Ускладнення ендопротезувань кульшового суглоба".
Брав участь в засіданнях міжнародних організацій SICOT (Гетеборг-Швеція 2010, Прага-Чехія 2011, Монтреал-Канада 2018 г.), SOFCOT (Париж-Франція 2011 р.) Брав участь в роботі Американської Академії Ортопедичних Хірургів AAOS (Чикаго 2012 Сан Дієго-США 2017, Новий Орлеан-США 2018р., Лас-Вегас-США 2019).
З питань ендопротезування кульшового та колінного суглобів стажувався в клініках
Чеської Республіки (Прага 2015),
Польщі (Катовіце 2010 Краків 2019),
Тайвані (Тайбей 2019),
Таїланді (Бангкок 2019).
Основані напрямки діяльності:
- Первинне та ревізійне ендопротезування кульшових суглобів
- Первинне та ревізійне ендопротезування колінних суглобів
- Остеосинтез переломів кісток тазу
- Остеосинтез переломів кісток стегна
- Остеосинтез переломів кісток гомілки
- Коригуючі остеотомії